ثبت سفارش اولیه

از طریق فرم زیر می توانید سفارش اولیه خود را ثبت نموده و از قیمت آن با خبر شوید!

انتخاب نام ویژگی معرفی نوع قیمت (ریال)
جمع کل : 0ریال

ملاحظات
*در اترک وب
طراحی سایت به صورت کاملاً دستی انجام می شود و از هیچ گونه ابزار اماده ای استفاده نمی شود
* نسخه جدید کنترل پنل اترک وب از قابلیت بروز رسانی خودکار برخوردار می باشد، بدین صورت که حتی بدون درخواست شما با انجام بهینه سازی ها و استفاده از تکنولوژی های جدید در پروژه های جدید، این بهبود ها به پروژه شما نیز به صورت خودکار و رایگان اضافه می گردد، این مورد تأثیر بسیار مهمی در روند رشد سایت شما دارد، در واقع شما هیچگاه نیاز به طراحی مجدد سایت جهت همگام سازی با تکنولوژی ها جدید نخواهید داشت.
* اترک وب جهت میزبانی از سرور های اشتراکی استفاده نمی کند، تمامی سرور های اترک وب به صورت اختصاصی و مجهز به جدید ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشند که جزیات ان ها در قرارداد ذکر می گردد. لازم به ذکر است خدمات میزبانی در اترک وب صرفا مختص متقاضیان طراحی سایت می باشد،در نتیجه به دلیل عدم وجود کدهای افراد سایر بر روی سرور، عملکرد صحیح سرور ها و عدم نوسان سرعت بارگذاری سایت را تضمین می کند.
* قیمت ها از طرف حسابداری با دقت تعیین گردیده و کاملاً مقطوع می باشند.

فضای میزبانی

پیشنهاد اترک وب برای میزبانی سایت شما، استفاده از سرور های اختصاصی ما می باشد، با توجه به امکان ارائه این سرویس از طرف وب وان، جهت جلوگیری از وابستگی شما و وب وان به شرکت های هاستینگ و سرور های اشتراکی و همچنین هزینه اضافی و جهت امکان ارائه تضمین کیفیت و امنیت همیشگی سایت شما، میزبانی سایت شما همراه با 10 گیگابایت فضا بر روی سرور های قدرتمند ما به متقاضیان طراحی سایت به صورت هدیه ارائه می گردد. از جمله مشخصات سرور ها XEON 2620 V3 Intel CPU 32GB DDR4 ECC KING STON RAM (Mirrored)evo pro 850 Samsung SSD فضای قابل استفاده: 10 گیگابایت نوع سرور: Colocate

هدیه ٠

دامنه

با توجه به امکان ارائه این سرویس از طرف اترک وب، جهت جلوگیری از وابستگی شما و اترک وب به شرکت های ثبت دامنه، یک دامنه با پسوند دلخواه به متقاضیان طراحی سایت به صورت هدیه ارائه می گردد. * توجه نمایید در صورتی که دامنه انتخابی شما با پسوند co. باشد، با توجه به مبلغ بالای خرید این دامنه، امکان ارائه ان به صورت رایگان وجود ندارد و می بایست مبلغ توسط کارفرما پرداخت گردد.

هدیه ٠

مدیریت منو ها

امکان مدیریت منوها و درج منو و شاخه بندی آنها به تعداد نامحدود با امکان اتصال به صفحات دلخواه

انتخابی ١,٧٠٠,٠٠٠

طراحی اختصاصی نمایش بخش محصولات، خدمات یا نمونه کار ها

طراحی سیستم مدیریت و نمایش محصولات یا نمونه کار ها با جزیات کامل بسته به نوع کار شما

انتخابی ٤,٥٠٠,٠٠٠

RSS

امکان انتشار محتوا در در قالب XML . با این امکان شما می توانید محتوای بخش های مختلف سایت خود را در اختیار دیگران قرار دهید بدون اینکه نیاز باشد وارد سایت شما شوند، برای این کار کافی است با برنامه هایی خاص به این ماژول شما متصل شوند.

انتخابی ٤,٥٠٠,٠٠٠

قالب گرافیکی اختصاصی (ظاهر گرافیکی سایت)

در این حالت ظاهر وب سایت مطابق با نوع و فضای کاری شما در اترک وب به صورت اختصاصی طراحی می شود، ظاهر تمامی قسمت های سایت با هماهنگی شما و تبادل نظر با گرافیست طراحی می شود، توجه نمایید که مالک قالب طراحی شده فقط شما خواهید بود. در صورتی که بخواهید قالب مورد نظر نسخه مخصوص تبلت،موبایل و نمایشگر ها با اندازه های مختلف را داشته باشد می بایست از میان گزینه ها (طراحی رابط کاربری به صورت واکنش گرا) را نیز انتخاب نمایید

پایه ٥,٠٠٠,٠٠٠

سامانه پیام کوتاه

پنل تجاری با تعرفه پیامک ثابت ( اترک وب) با تمامی امکانات به ارزش 190هزار تومان با تخفیف ویژه برای متقاضیان طراحی سایت. از جمله امکانات سامانه پیامک وب وان به شرح زیر هستند: - امکان ارسال انبوه پیامک به صورت منطقه ای،صنفی،جنسیت و رده سنی - ارسال پیامک زمان دار،منشی پیامک،کدخوان،ارسال متناظر،نظر سنجی و مسابقه - امکان ارسال از فایل متنی و اکسل و یا ثبت شماره در دفترچه تلفن و گروه بندی - جدید ترین بانک شماره موبایل کل کشور با انواع تفکیک ها مانند منطقه،محله و کدپستی - اتصال خودکار به وب سایت شما و ارسال پیامک در موارد مورد نیاز. مانند ارسال پیامک به مشتری و مدیران سایت در هنگام خرید یا ثبت سفارش. * پنل اس ام اس وب وان قویترین سامانه ارسال پیامک کشور با بهترین خدمات است که معتبر ترین برندها در کشور از مشترکین آن هستند.

انتخابی ١,٥٠٠,٠٠٠

وبلاگ

وبلاگ اختصاصی با امکان ویرایش و توسعه

انتخابی ٩,٠٠٠,٠٠٠

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی کاربران به صورت آنلاین - گفتگوی زنده با بازدیدکنندگان-دعوت به گفتگوی آنلاین

انتخابی ١,٥٠٠,٠٠٠

اخبار

امکان درج اخبار در وب سایت با امکان دسته بندی به صورت نامحدود

انتخابی ١,٥٠٠,٠٠٠